Tel:   +48 604 057 800        |       Fax:   +48 (61) 874 16 20

Tel:   +48 604 057 800  |  Fax:   +48 (61) 874 16 20

E-mail:   marketing@k2-stal.pl

EnglishDeutschPolski

Gwarantujemy atrakcyjne ceny i dopasowaną ofertę do potrzeb Klienta. Zadzwoń i sprawdź!

O nas

k2 paweł kowalski

Wiodący dostawca materiałów stalowych i wyrobów hutniczych na terenie kraju i Europy.

Misja firmy

Negocjowanie najniższych cen na produkty i ograniczanie zbędnych kosztów, pozwala nam codziennie stawać się coraz bardziej konkurencyjnym na rynku. Dzięki atrakcyjnej ofercie  przyczyniamy się do sukcesu naszych kontrahentów. Sukces naszych kontrahentów staje się naszym sukcesem.

Historia

Przedsiębiorstwo powstało w 2001r. W pierwszym okresie działalności koncentrowaliśmy się wspomaganiu sprzedaży firm handlowych i wprowadzaniu producentów wyrobów hutniczych, którzy chcieli poszerzyć swój rynek i wprowadzić wyroby na rynek w Polsce. Zawsze dobrze czuliśmy się jako firma, która potrafi w szybkim okresie zdobyć udział w rynku, zwiększając postrzegalność i świadomość wyrobów, marki oraz nowych producentów. Od wielu lat z sukcesem działamy na rynku inwestycyjnym. Obsługiwaliśmy największe inwestycje w Polsce. Potrafimy powiązać cały proces dostaw wyrobów hutniczych od elementów prostych, ponadgabarytowych jak i gotowych zbrojeń. Specjalizujemy się z w szybkiej realizacji dużych partii materiałów, gdzie niezbędne jest odpowiednie zgranie dostaw dużych wolumenów materiałów z czasem.

W ciągu ostatnich 10 lat wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze producentów drutów i przetwórców walcówki. Z sukcesem oferujemy na rynku produkty producentów niemieckich, ukraińskich, rosyjskich i czeskich.

Staramy się zawsze przedstawiać szerszy obraz rynku by wspólnie wykorzystywać okazje rynkowe lub omijać zagrożenia.

Staramy się robić wszystko by stać się drugim działem zaopatrzenia naszych kontrahentów a nasza firma stała się pierwszym wyborem dla naszych odbiorców i ważnym partnerem dla naszych dostawców.